Назад в магазина LKSK67700000

Комплект акварелни бои LUKAS Aquarell 1862 в кутия - 70 ванички с аксесоари

€365,00
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акварелни бои LUKAS Aquarell 1862 в кутия представлява цялостен професионален артистичен сет, готов за незабавна работа. Той съдържа всички 70 нюанса от серията в полуванички, създадени от чисти, изключително фино смлени пигменти (около 2 µm) с много висока светлоустойчивост, отлична прозрачност и лесна за активиране консистенция. Сетът включва и практични аксесоари, което го прави идеален за взискателни художници и колекционери на висок клас материали.

Параметри и спецификации

  • Марка: LUKAS
  • Серия: Aquarell 1862
  • Тип продукт: Акварелни бои в полуванички (half-pans)
  • Брой нюанси: 70 бр. (пълна гама)
  • Опаковка: Комплект в кутия с аксесоари
  • Финост на смилане на пигмента: около 2 µm
  • Тегло на опаковката: 1,96 kg
  • Предназначение: Професионалисти, напреднали акварелисти

Употреба и техника

Боите се разреждат с вода и благодарение на фината си формула се разтварят и поемат от четката изключително лесно. Подходящи са за техники като мокро в мокро (wet-on-wet), мокро върху сухо (wet-on-dry), лавиране и прецизна детайлна илюстрация. Нанасят се най-добре върху висококачествена акварелна хартия, като след изсъхване остават водоразтворими.

Често задавани въпроси

Боите в тубички ли са или във ванички? Боите са в класически полуванички (half-pans) – пълен комплект от 70 цвята.

Остават ли боите водоразтворими след изсъхване? Да, както всеки класически акварел от най-висок клас, LUKAS Aquarell 1862 могат да се активират повторно с вода след изсъхване.

Включени ли са аксесоари в кутията? Да, този луксозен комплект в кутия съдържа както пълния набор от 70 полуванички, така и подбрани аксесоари за рисуване.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани