KREUL гланцова акрилна боя 20 ml

€2,15
€107,50 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акрилната боя за гланц KREUL се използва за придаване на окончателен гланцов ефект на различни художествени и декоративни проекти. Тази гланцова акрилна боя е подходяща за нанасяне върху много повърхности, включително дърво, метал, хартия, пластмаса и керамика, което я прави гъвкаво решение за различни творчески хобита. Боята предлага топъл и естествен светлокафяв тон, способен да озари и подчертае детайлите на всеки проект. Благодарение на високогланцовото си покритие тя осигурява защита от износване, като същевременно подобрява естетическия вид на създаденото произведение. акрилната боя е предназначена за хоби художници, любители на "направи си сам" и занаятчии, които желаят не само да защитят, но и да подобрят естетически своите проекти. Тя е идеален избор за проекти, при които се изисква здрав, издръжлив, но привлекателен краен вид.

Параметри на продукта:

  • Акрилна боя за гланц Kreul
  • Светлокафяв цвят
  • обем 20 ml
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани