Назад в магазина LKSK02080500

Маслена боя LUKAS Studio - 500 ml Титаниево бяло

Наличен
€39,90
€79,80 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Художествената маслена боя LUKAS Studio в цвят Титаниево бяло е първокласна боя, предназначена както за взискателни художници, така и за студенти по изкуства. Съдържа висока концентрация на фино смлени пигменти и свързвател от ленено и слънчогледово масло с добавка на пчелен восък, което осигурява гладка маслена консистенция и намалява пожълтяването на светлите тонове. При тънък слой съхне равномерно и без напукване обикновено за 2 до 4 дни.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS (традиция от 1862 г.)
  • Серия: Studio
  • Цвят: Титаниево бяло
  • Обем: 500 ml
  • Свързвател: чисто ленено и слънчогледово масло, избелен пчелен восък (0,5–1,5 %)
  • Подходящи основи: опънато художествено платно, грундовани плоскости и дърво
  • Време за съхнене: 2–4 дни при тънък слой

Употреба и техники

Боята е идеална за класически маслени техники като глазури, рисуване „мокро в мокро“ или постепенно наслояване по правилото „мазно върху постно“. Може да се разрежда и комбинира със стандартни маслени медиуми, разредители и лакове с марка LUKAS.

Често задавани въпроси

Колко време съхне боята при допир? При нанасяне на тънък слой съхне равномерно обикновено в рамките на 2 до 4 дни.

С какво се разрежда боята? За разреждане и промяна на свойствата са подходящи маслени медиуми, разредители и лакове LUKAS.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Гладка бяла структурираща паста от Kompozit

Гладка бяла структурираща паста от Kompozit


20,49 € Единична цена 20,49 €/л
Kompozit
Бяла гладка структурна паста Kompozit LITE 500 ml

Бяла гладка структурна паста Kompozit LITE 500 ml


20,49 € Единична цена 40,98 €/л
Kompozit
STANDART Kompozit акрилна боя

STANDART Kompozit акрилна боя


6,19 € Единична цена 12,38 €/л
Kompozit
Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml

Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml


13,99 € Единична цена 27,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Цена след отстъпка  6,29 € Редовна цена  6,99 € Единична цена 52,42 €/л
Kompozit

Последно разглеждани