Моделираща глина Foam Clay Christmas 6 x 14 g

€7,60
€90,48 / kg
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Пенообразната глина е интересен инструмент за създаване на изкуство с деца. Използвайте 5-те различни цвята, за да създадете свои собствени герои или приспособления, или се вдъхновете от картинните инструкции на опаковката. Глината е подходяща за деца на възраст от 3 години и упражнява фината моторика, докато работят с нея. Това коледно издание включва и пластмасова шпатула за моделиране. Крайният продукт се втвърдява след определен период от време - от 1 до 3 дни в зависимост от дебелината на масата. Съхранявайте неизползвания материал в херметически затворени контейнери.

Продуктови параметри:

  • Глината за моделиране от пенопласт
  • подходяща от 3 години
  • в опаковка от 6 чаши
  • тегло на 1 чаша - 14 г
  • съхранявайте неизползваната глина в херметически затворен съд
  • в глината са включени малки пенопластови топчета
  • време за съхнене 1 - 3 дни в зависимост от дебелината на глината
  • в опаковка от 5 цвята - червен, кафяво, зелено, бяло, черно

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани