Шелаково медиум LUKAS – 50 ml

Наличен
€11,00
€220,00 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Шелаково медиум LUKAS с обем 50 ml е специален арт препарат, който повишава водоустойчивостта и служи както за свързващо вещество, така и за защитен краен финиш. След нанасяне създава върху творбата филм с повишена устойчивост на вода, благодарение на което надеждно свързва пигмента и защитава повърхността. Предназначено е за художници и творци за фиксация и защита при работа с акварел и други избрани арт техники.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Тип на продукта: шелаково медиум / защитен финиш и свързващо вещество
  • Обем: 50 ml
  • Приложение: акварел и избрани техники
  • Опаковка: 1 бр.
  • Тегло: 0,06 kg

Употреба и нанасяне

Нанасяйте медиума на тънки слоеве върху чиста и напълно суха повърхност с мека плоска четка. Между нанасянето на отделните слоеве оставете повърхността да изсъхне добре. След приключване на работа почистете четките с подходящ разтворител на алкохолна основа.

Често задавани въпроси

Как шелаковото медиум защитава картината? След нанасяне създава устойчив на влага слой, който ефективно предпазва повърхността и надеждно фиксира пигментите.

Как се нанася правилно този продукт? Нанася се на тънки, равномерни слоеве върху суха основа, като се изчаква пълното изсъхване на всеки предходен слой преди следващия.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани