Структурен акрилен гел LUKAS Crystal 125 ml

Наличен
€9,75
€78,00 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Структурният акрилен гел LUKAS Crystal е напълно прозрачен, силно гланцов акрилен медиум, предназначен за създаване на обемни релефи, 3D ефекти и глазури в живописта. Произведен от висококачествен акрилен полимер, той се отличава с отлична светлоустойчивост и след пълно изсъхване формира устойчив, водоустойчив и кристално чист слой. Идеален е както за художници, така и за любители на mixed media техниките и колажите.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Тип: структурен акрилен гел
  • Ефект / финиш: напълно прозрачен, силно гланцов, кристален
  • Обем: 125 ml
  • Състав: чиста акрилна емулсия
  • Свойства: светлоустойчив, водоустойчив и еластичен след изсъхване
  • Брой в опаковка: 1 бр.

Начин на употреба и техники

Гелът се нанася лесно с помощта на шпакла, мастихин или твърда четка директно върху здрави, обезмаслени основи като платно, дърво или картон. Отличен е като силно лепило за колажи и фиксиране на по-тежки структурни елементи. При директно смесване с акрилни бои придава прозрачност, блясък и допълнителна дълбочина на тоновете.

Често задавани въпроси

Остава ли гелът прозрачен след изсъхване? Да, въпреки че при нанасяне изглежда леко млечен, след пълно изсъхване изсъхва до напълно кристален, прозрачен и лъскав завършек.

Може ли гелът да се смесва директно с акрилни бои? Да, гелът се смесва отлично с всякакви акрилни бои и пигменти, превръщайки ги в полупрозрачни и гланцови лазурни пасти.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани