Назад в магазина LKSK2252012500

Ускорител за съхнене LUKAS Berlin Medium 3 за маслени бои 125 ml

Наличен
€12,65
€101,20 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Ускорителят за съхнене LUKAS Berlin Medium 3 е специализирано медиум за рисуване с водоразтворими маслени бои от серията LUKAS Berlin. То ефективно съкращава времето за съхнене на масления слой и същевременно подобрява разливността и плавността на боята. По време на работа емулгиращият характер на медиума може да създаде леко белезникаво помътняване, което изчезва напълно след пълното изсъхване.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Продуктова серия: Berlin (Medium 3)
  • Обем: 125 ml
  • Предназначение: водоразтворими маслени бои LUKAS Berlin
  • Страна на произход: Германия
  • Опаковка: 1 бр.

Употреба и приложение

Медиумът се смесва директно с боите от серията Berlin на палитрата според индивидуалните нужди на художника. Препоръчва се работа в добре проветриви помещения, далеч от деца и открит огън.

Често задавани въпроси

Защо боята леко променя прозрачността си при добавяне на медиума? Емулгиращата формула предизвиква временно леко помътняване, което напълно изчезва след изсъхване на масления слой.

За какви бои е подходящ този продукт? Формулата е разработена специално за водоразтворими маслени бои от серията Berlin на LUKAS.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани