Назад в магазина LKSK4TERZIA_8660500

Акрилна боя LUKAS Cryl Terzia 500 ml | различни цветове

Наличен

Избор
€8,30
€16,60 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акрилната боя LUKAS Cryl Terzia с обем 500 ml представлява идеален вход в света на акрилната живопис за начинаещи, училища и арт курсове. Предлага средно гъста (medium-body) консистенция, надеждни пигменти с добра покривност и след изсъхване създава сатенен, водоустойчив филм. Боята е подходяща както за директно нанасяне от бутилката, така и за разреждане с вода за постигане на глазурни ефекти.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS (традиция от 1862 г.)
  • Продуктова серия: Cryl Terzia
  • Обем: 500 ml
  • Консистенция: Средно гъста (medium-body)
  • Цветова гама на серията: 26 нюанса
  • Характеристики: Светлоустойчива, водоразтворима, след изсъхване водоустойчива със сатенен завършек
  • Опаковка: 1 бр. (бутилка)

Употреба и повърхности

Боята се нанася с четка, шпакла или макетен нож върху чисти и обезмаслени основи, като грундирано художническо платно, акварелна хартия, картон, дърво или моделиращи маси. Напълно смесима е с останалите акрилни серии на LUKAS (Cryl Studio, Cryl Liquid, Cryl Pastos), както и с акрилни медиуми.

Често задавани въпроси

Върху какви материали може да се използва боята? Прилепва надеждно към хартия, картон, платно, дърво и моделиращи маси.

Какъв завършек оставя след изсъхване? Боята изсъхва бързо до равномерен сатенен завършек и след изсъхване е водоустойчива.

Могат ли боите LUKAS Cryl Terzia да се смесват с други серии на марката? Да, боята е напълно смесима с всички акрилни бои и медиуми на LUKAS.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани