Назад в магазина LKSK67420000

Комплект акварелни бои LUKAS Studio в метална кутия – 16 полуваклички с четка

Наличен
€64,90
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акварелни бои LUKAS Studio представлява практичен комплект за пътуване с висококачествени акварели в компактна метална кутия, идеален за рисуване на пленер, в курсове по изкуство или у дома. Тези акварелни бои са създадени от фино смлени пигменти с добра светлоустойчивост, прозрачност и наситеност. Благодарение на формулата си те лесно се размиват с вода и се нанасят с четка, като след изсъхване остават водоразтворими.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Серия: Studio
  • Опаковка: Метална кутия с 2 разгъващи се палитри за смесване на цветове
  • Размери на кутията: 220 × 70 mm
  • Съдържание: 16 броя полуваклички, 2 празни ваклички, 1 акварелна четка
  • Включени нюанси: китайско бяло, лимонено жълто (първично жълто), кадмиево жълто имит., кадмиево червено имит., магента (първично червено), ализаринов кармин, цианово синьо (първично синьо), ултрамарин, парижко синьо (пруско синьо), фталоцианиново зелено (виридиан), маслинено зелено, жълта охра, английско червено, натурална умбра, печена умбра, сиво на Пейн
  • Тегло: 0,304 kg

Употреба и техники

Сетът е отличен за студенти, ученици, курсисти и любители на класическата акварелна живопис и илюстрацията. Боите се разреждат с вода, нанасят се върху акварелна хартия и позволяват работа с техники като мокро в мокро (wet-on-wet), мокро върху сухо и наслояване на полупрозрачни пластове (лазури).

Често задавани въпроси

Боите в тубички ли са или във ваклички? Комплектът съдържа 16 цветни полуваклички и 2 празни ваклички за персонализирани нюанси.

Има ли в комплекта палитра за смесване? Да, металната кутия разполага с 2 вградени разгъващи се зони за смесване на боите, а в комплекта е включена и акварелна четка.

Водоустойчиви ли са боите след изсъхване? Не, акварелните бои LUKAS Studio остават повторно разтворими с вода и след като изсъхнат напълно.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани